Przejdź do głównej zawartości

Posty

T-Bull celuje wysoko – nowa gra wrocławskiego studia ma osiągnąć poziom milionów pobrań

Wrocławskie studio T-Bull rozpoczęło prace nad kolejną grą. Po sukcesie ich ostatniej produkcji – mobilnych wyścigów „Top Speed”, które lada chwila osiągną poziom miliona pobrań – deweloper idzie za ciosem i ujawnia szczegóły nowego projektu. Zespół pracuje nad grą snajperską na platformy mobilne Wrocławskie studio T-Bull nie spoczywa na laurach. Po tym jak ich ostatnia gra „Top Speed” podbiła serca mobilnych graczy, producent postanowił ujawnić szczegóły prac nad kolejną produkcją. Będzie to gra snajperska, której premiery można spodziewać się na przełomie 2015 i 2016 roku. Jak na razie T-Bull nie zdradza tytułu nowej produkcji, ale twórcy już przewidują, że może ona osiągnąć poziom miliona pobrań jeszcze szybciej niż „Top Speed”. Byłby to największy z dotychczasowych sukcesów T-Bulla. Najnowsza produkcja wrocławskiego studia będzie rozbudowaną, realistyczną grą snajperską, wymagającą od gracza celności oraz koncentracji. Podobnie jak w przypadku „Top Speeda”, twórc

Robert Lewandowski; Pomogłem i to jest dla mnie najważniejsze!

Robert Lewandowski  po strzeleni 5 goli w ciągu 9 minut w meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgem wygranym przez Bawarczyków 5:1 napisał na facebook-u, że ten mecz był dla niego wyjątkowy, bo pomógł swojej drużynie - Niesamowity wieczór. Wchodziłem na boisko żeby pomóc drużynie. Pomogłem i to jest dla mnie najważniejsze! Osobiście chciałbym podziękować wszystkim kibicom jak i mediom za gratulacje płynące z całego świata-napisał Robert Lewandowski. - Jednocześnie proszę o zrozumienie, brak mojej dostępności spowodowany jest licznymi obowiązkami w klubie. Gramy co 3 dni i muszę skupić się już na kolejnym meczu! Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim kibicom. Z pełnym przekonaniem RL9min-dodał snajper Bayernu Monachium.

Bayern rozbija Wolfsburg 5:1. Popis strzelecki Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium pokonał na własnym stadionie rozbija Wolfsburg 5:1 w meczu szóstej kolejki Bundesligi prowadzi zdecydowanie w tabeli niemieckiej ligi, a bohaterem tego spotkania był Robert Lewandowski, który strzelił dla gospodarzy aż pięć goli Początkowo wydawało się, że górą będą goście, bo wicemistrz Niemiec prowadził 1:0 w 26 minucie po golu strzelonym przez Daniela Caligiuri. Jednak Bayern popsuł radość Wilkom i zaskakująco odpowiedział po przerwie. W drugiej odsłonie oglądaliśmy popis  strzelecki Roberta Lewandowskiego. Polski snajper giganta z Monachium wpisywał się na listę strzelców kolejno w 51,52, 55, 57 i 60 minucie spotkania, które Bayern Monachium wygrał 5:1.  Hat-trick Lewy strzelił w ciągu zaledwie 5 minut, a pięć bramek zdobył w ciągu 9 minut.

Lewandowski najlepszym strzelcem Bundesligi

Robert Lewandowski prowadzi na liście najlepszych strzelców niemieckiej ligi. Polski napastnik Bayernu Monachium w tym sezonie Bundesligi zdobył już osiem goli Wyceniany na 50 mln Euro Lewy z 8 bramkami wyprzedza Pierre-Emericka Aubameyanga z Borussii Dortmund i swojego klubowego kolegę, Thomasa Muellera. Obaj napastnicy uzbierali w tym sezonie Bundesligi 6 goli. Robert Lewandowski jest kapitanem reprezentacji Polski i czołowym piłkarzem Bayernu Monachium. Polak trafił do Bawarii z Borussii Dortmund, w której był najlepszym napastnikiem. 10 najlepszych strzelców Bundesligi 2015/2016: 1 Robert Lewandowski 8 2 Pierre-Emerick Aubameyang 6 3 Thomas Mueller 6 4 Yunus Malli 5 5 Anthony Modeste 4 6 Bas Dost 4 7 Luc Castaignos 4 8 Alexander Mei

Lewy w formie. 5 goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze

To było prawdziwe "Wejście smoka" w wykonaniu Lewego. Robert Lewandowski zdobył 5 goli w ciągu zaledwie 9 minut podczas meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgiem na Allianz Arenie 27-letni Lewy wszedł na boisko dopiero w drugiej odsłonie meczu i zdobywał gol po golu. Polski napastnik mistrza Niemiec wpisywał się na listę strzelców kolejno w 51,52, 55, 57 i 60 minucie spotkania, które Bayern Monachium wygrał 5:1. Robert Lewandowski jest w doskonalej formie ,o czym świadczy pozycja lidera najlepszych strzelców  eliminacji do Euro 2016, znakomita gra w reprezentacji Polski i coraz lepsza gra w barwach Bayernu Monachium.

10 zwyciestwo Polaków w Pucharze Świata

Biało-czerwoni odnieśli dziesiąte zwycięstwo na tegorocznych zawodach siatkarskich Pucharu Świata odbywających się Japonii. Tym razem podopieczni trenera Stephane Antigi pokonali w Tokio gospodarzy turnieju, reprezentację Japonii 3:1 Pierwszego seta wygrali Japończycy 26:24, a w kolejnych rozdaniach góra byli Polacy. Biało-czerwoni zwyciężyli kolejno gospodarzy 27:25, 25:21 i 25:19, wygrywając całe spotkanie 3:1. Najlepszym zawodnikiem w drużynie Japonii gospodarze wybrali Yukiego Ishikawę. Zaledwie 19-letni przyjmujący kadry japońskiej był wyróżniającą się postacią w rywalizacji z Polakami. Nasi siatkarze idą ,jak burza w tym turnieju pokonując zarówno klasowych przeciwników, jak i tych nieco słabszych. 10 zwycięstwo mistrzów świata jest potwierdzeniem ich znakomitej formy, która mieli zarówno podczas mundialu i rozgrywek Ligi Światowej. Jutro rywalem Polaków będą Włosi. Przeciwnik znacznie lepszy i trudniejszy do pokonania, ale to nie oznacza, ze nie do ogrania.

Barcelona rozbija Levante na Camp Nou. Dwa gole Messiego

FC Barcelona pokonała na Camp Nou Levante 4:1 w meczu czwartej kolejki La Liga  Jako pierwszy gola dla gospodarzy zdobył w 50 minucie spotkania Marc Bartra, który  precyzyjnie wykorzystał podanie piłki od Messiego i wpakował ją do bramki Rubena. Po jego strzale gospodarze prowadzili 1:0. W 56 minucie meczu Barcelona podwyższa wynik rywalizacji, a na listę strzelców wpisuje się Neymar. Brazylijczyk wykorzystuj zamieszanie pod bramka Levante i umieszcza piłkę w siatce gości. Gospodarze przyspieszają. W 61 minucie spotkani gola dla Barcelony strzela Lionel Messi. Argentyńczyk silnym i precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera Levante. Goście odpowiadają honorowym trafieniem w 66 minucie meczu. Wtedy po dośrodkowaniu piłki  w pole karne celnie do bramki Dumy Katalonii uderza Victor Casadesus. Ostatnia inicjatywy znów należy do Barcelony. Na listę strzelców drugi raz w tym meczy wpisuje się Lionel Messi. Gwiazdor miejscowych przeprowadza błyskawiczną,  indywidualnie, pokon