Przejdź do głównej zawartości

Posty

Już jest dostępne Wideo z Koncertu muzyki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W ramach 9. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbył się koncert Video Game Show — Wiedźmin 3: Dziki Gon . Wideo z tego niezwykłego muzycznego wydarzenia jest już dostępne do nabycia w serwisie YouTube, ogłosili  twórcy serii gier o Wiedźminie CD PROJEKT RED Gala   Video Game Show — Wiedźmin 3: Dziki Gon   uroczyście zamknęła 9. odsłonę FMF w 2016 roku. Podczas koncertu festiwalowa publiczność   —   zgromadzona w krakowskiej TAURON Arenie   —   usłyszała trzy suity: z gry   Wiedźmin 3: Dziki Gon , jak również z dodatków   Serca z Kamienia   oraz   Krew i Wino . Całość to łącznie ponad 2 godziny niesamowitej muzyki z ostatniej przygody wiedźmina Geralta z Rivii. “ To prawdziwa magia móc zobaczyć, jak 12 000 osób słucha na żywo muzyki, nad którą wiele lat pracowaliśmy z Mikołajem Stroińskim i Piotrem Musiałem ” — przekonuje   Marcin Przybyłowicz ,   Music Director   gry   Wiedźmin 3 . “ Teraz wszyscy gracze, fani fantasy i miłośnicy muzyki, którzy nie mieli okazji być wtedy w

Roma rozbija Villarreal w Lidze Europy. Trzy gole Dżeko

AS Roma pokonała pewnie Villarreal 4:0 na wyjeździe w meczu 1/16 finału Ligi Europy, a trzy gole dla gości strzelił Bośniak Edin Dżeko, którym objął prowadzenie na liście najlepszych strzelców tych rozgrywek 30-letni Edin Dżeko pierwszego gola zdobył w 65 minucie po podaniu Mohameda Salaha. Bosiacki snajper drugi raz na listę strzelców wpisał się w 79 minucie gry. Tym razem asystował mu Juan Jesus. Ostatnie trafienie Dżeko w tym meczu padło w 86 minucie spotkania po zagraniu Nainggolana. Dla Dżeko była to 8 bramka w tej edycji Ligi Europejskiej. Oprócz Edina do siatki „gościnnego” Villarrealu celnie uderzył 22-letni Brazylijczyk Emerson w 32 minucie. To pierwszy gol tego młodego piłkarza w tym sezonie.

Lechia przed Jagą w Ekstraklasie. Trzecia Legia

W tabeli Ekstraklasy na fotelu lidera po 22 kolejkach zasiada Lechia Gdańsk. Gdańszczanie wyprzedzają Jagiellonię Białystok i Legię Warszawa, która w kolejnym meczu zagra z Ruchem Chorzów Lechia w ostatniej rundzie zremisowała na wyjeździe z Termalicą 1:1,a w poprzedniej kolejce pokonała na własnym stadionie Jagę 3:0. Zespół z Gdańska w tym sezonie wygrał 13 meczów, 4-krotnie remisował i 5-krotnie doznawał porażki i uzbierał w tabeli 43 punkty. O jedno oczko mnie od lechitów ma druga na liście Jagiellonia, która ostatnio u siebie rozbiła Górnik Łęczna 5:0. Jaga podobnie , jak lider wygrała 13 z 22 spotkań w tym sezonie i notowała 3 remisy i 6 przegranych meczów. Trzecia na liście Legia Warszawa w tym sezonie wygrała trzy mecze z rzędu, a w ostatniej kolejce Ekstraklasy pokonała na wyjeździe Arkę Gdynia 1:0 i zremisowała bezbramkowo z Ajaxem Amsterdam w meczu 1/16 finału Europy. Mistrz Polski po 22 rundach uzbierał 38 punktów tabeli i ma na koncie 13 wygranych , 5 rem

Sensacyjna porażka Tottenhamu z Gent w Lidze Europy

Tottenham Hotspur przegrał niespodziewanie z KAA Gent 0:1 na Ghelamco Arena w meczu 1/16 finału Ligi Europy, a zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył Jeremy Perbet 32-letni Francuz wpisał się na listę strzelców w 59 minucie spotkania po podaniu Danijela Milicevica. To 2 trafienie Perbeta w tym sezonie Ligi Europy. Z kolei Bośniak zaliczył drugą asystę. 23 lutego mecz rewanżowy w Londynie. Wtedy przekonamy, która z drużyn awansuje do dalszej rundy rozgrywek. Na razie nic nie jest przesądzone, bo stratę jednego gola londyńczycy mogą odrobić, tym bardziej, że zagrają przed własną publicznością. Przypomnijmy Gent wyszła z grupy z pozycji wicelidera z 8 punktami. Przed belgijskim zespołem był tylko Szachtar Donieck z 18 punktami. Z kolei Koguty wywalczyły awans do 1/16 finału Ligi Europy z trzeciego miejsca w grupie E Ligi Mistrzów. Tottenham w ostatnim meczu tych rozgrywek pokonał na własnym stadionie zespół CSKA Moskwa 3:1.

Ibrahimovic prowadzi do zwycięstwa Manchesteru United w Lidze Europy. Hat-trick Ibry

Manchester United pokonał AS Saint-Etenne 3:0 na Old Trafford w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy, a trzy bramki dla Czerwonych Diabłów zdobył gwiazdor angielskiego zespołu Szwed Zlatan Ibrahimović 35-letni Ibra sprowadzony w lipcu ubiegłego roku do klubu Manchesteru z PSG wpisał się na listę strzelców kolejno; w 15, 75 oraz 88 minucie spotkania, kompletują kolejnego hat-tricka w swojej karierze. Dla byłego reprezentanta Szwecji to były bramki numer 3, 4 i 5 strzelone w tej edycji Europa League.

Legia remisuje z Ajaxem w Lidze Europy

Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Ajaxem Amsterdam na Łazienkowskiej w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy W 8 minucie bramce Wojskowych zagroził 23-letni kapitan Ajaxu Amsterdam Davy Klaassen. Młody Holender uderzył mocno piłkę, ale broniący między słupkami gospodarzy Arkadiusz Malarz złapał ją. Jednak baczni obserwatorzy dostrzegli, że golkiper legionistów wpadł z nią za linię bramki i sądzą, że powinna być bramka dla Ajaxu . Sędzia prowadzący to spotkanie, jednak nie dopatrzył się żadnej nieprawidłowości i uznał, że Malarz, wybronił strzał podopiecznego trenera Petera Bosza. Druga dobrą sytuację goście na zdobycie gola sobie wypracowali w 44 minucie spotkania. Wtedy sam na sam z bramkarzem mistrzów Polski wyszedł 19-letni Duńczyk Kasper Dolberg. Młody pomocnik Ajaxu powinien celnie uderzyć do bramki legionistów, ale strzelił fatalnie posyłając piłkę ponad bramkę Malarza. Sprowadzony do Amsterdamu w miejsce Arkadiusza Milika, Dolberg się nie popisał. L

Pięć tegorocznych nagród BAFTA dla La La Land

12 lutego 2017 w Royal Albert Hall w Londynie odbyła się 70. ceremonia wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej za rok 2016, którą poprowadził brytyjski aktor Stephen Fry. Pięć statuetek BAFTA otrzymał nominowany w 11 kategoriach amerykański musical La La Land La La Land w reżyserii Damiena Chazelle triumfował m.in w kategoriach: Najlepsza reżyseria, Najlepsza aktorka i Najlepszy film. Przebojowy musical opowiada o początkującej aktorce Mii, w tej roli Emma Stone i zdolnym muzyku jazzowym Sebastianie, w którego w postać wcielił się Ryan Gossling. Losy bohaterów się ze sobą splątują, zmieniając ich życie. Nagrody BAFTA dla La La Land: Najlepszy film Fred Berger, Jordan Horowitz i Marc Platt Najlepsza reżyseria Damien Chazelle Najlepsza aktorka pierwszoplanowa Emma Stone Najlepsze zdjęcia Linus Sangren Najlepsza muzyka Justin Hurwitz