Przejdź do głównej zawartości

Posty

Harry Kane już strzela na mundialu w Rosji!

Reprezentacja Anglii prowadzi w Wołgogradzie od 12 minuty z Tunezją 1:0 w meczu grupowym mistrzostw świata 2018 w Rosji po golu Harry Kane Dla gwiazdora Tottenhamu to była 14 bramka w barwach narodowych i z pewnością nie ostatnia, bo mundial dla Anglików dopiero się rozpoczął i są oni faworytem swojej grupy. Przypomnijmy rywalami Anglików w grupie oprócz Tunezyjczyków są: Panama, która dziś przegrała z Belgią 0:3 i wspomniani Belgowie. Drugi raz 25-letni kapitan reprezentacji Anglii celnie uderzył do bramki walecznych Tunezyjczyków w 90 minucie spotkania. Dla niego to był to 15 gol w kadrze. Honorowego gola dla Tunezji zdobył w 35 minucie meczu z rzutu karnego Sassi i to spotkanie zakończyło się ostatecznie wygraną Anglików 2:1.

Polacy już w Moskwie. Jutro zagrają mecz z Senegalem!

Biało-czerwoni już są w Moskwie. Jutro w pierwszym meczu grupowym podopieczni trenera Adama Nawałki i ćwierćfinaliści Euro 2016 zmierzą się na MŚ 2018 w Rosji z Senegalem Polacy przylecieli do stolicy Rosji z Soczi i już jutro powalczą o pierwsze punkty na tegorocznych mistrzostwach świata z Senegalem, którego gwiazdą jest Sadio Mane z Liverpoolu. Z kolei największym asem Biało-czerwonych jest snajper Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Moscow, we’re on our way! 😎✈️🇷🇺 Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) Cze 18, 2018 o 1:40 PDT

Robert Lewandowski: Hello Russia! (...) we are fighting for our dreams!

Kapitan reprezentacji Polski wraz z kolegami z drużyny narodowej poleciał dziś na mistrzostwa świata 2018 do Rosji i napisał w media społecznościowych, że on i koledzy będą na mundialu walczyć o marzenia - Hello Russia! We are here and we are fighting for our dreams! napisał Robert Lewandowski na Instagramie. Lewy ostatnio zdobył dwie bramki w meczu z Litwą, który Biało-czerwoni wygrali na PGE Narodowym w Warszawie 4::0. Hello Russia! We are here and we are fighting for our dreams!🇵🇱🇵🇱 Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Cze 13, 2018 o 5:03 PDT Pochodzący z Warszawy 29-letni Robert Lewandowski jest gwiazdą Bayernu Monachium i królem strzelców Bundesligi. Polak zdobył także tytuł króla strzelców eliminacji MŚ 2018, strzelając 16 goli i w drodze po to trofeum pokonał gwiazdora Realu Madryt Portugalczyka Cristiano Ronaldo (15 goli) i Belga Romelu Lukaku z Manchesteru United z.11 trafieniami.

Sensacja: Meksyk wygrywa z mistrzami świata na mundialu w Rosji

Reprezentacja Meksyku pokonała sensacyjnie na Stadionie Łużniki w Moskwie aktualnych mistrzów świata Niemców 1:0 w meczu grupowym mundialu 2018 w Rosji Zwycięskiego gola dla Meksyku zdobył w 35 minucie spotkania gola dla  22-letni napastnik PSV Eindhoven Hirving Lozano, a przy trafieniu asystował mu 30-letni Javier Hernandez. Niemcy próbowali doprowadzić do remisu, jednak nie udało im się tego zrobić i mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Meksykanów.

Cristiano Ronaldo liderem strzelców MŚ 2018!

Cristiano Ronaldo z trzema golami prowadzi na liście najlepszych strzelców tegorocznego mundialu w Rosji. Gwiazdor Realu Madryt i reprezentacji Portugali wyprzedza jednym trafieniem Rosjanina Denisa Cherysheva i Hiszpana Diego Costę Trzy gole Ronaldo na tym turnieju zdobył w meczu Portugalii z Hiszpanią, w którym jego zespół zremisował z byłymi mistrzami świata i czempionami Europy 3:3. 10 najlepszych strzelców MŚ 2018: 1.C. Ronaldo/Portugalia 3 gole 2. D. Cheryshev/Rosja 2 3. D. Costa/Hiszpania 2 4. S. Agüero/Argentyna 1 5. A. Golovin/Rosja 1 6. A. Dzyuba/Rosja 1 7. Y. Gazinskiy/Rosja 1 8. Francja P. Pogba 1 9. Nacho/Hiszpania 1 10. A. Finnbogason/slandia 1

Sensacja: Meksyk prowadzi z Niemcami na MS 2018!

Reprezentacja Meksyku prowadzi do przerwy na MŚ 2018 w Rosji z broniącymi tytułu mistrzami świata Niemcami 1:0 na Stadionie Łużniki w Moskwie W 35 minucie spotkania gola dla Meksykanów zdobył 22-letni napastnik PSV Eindhoven Hirving Lozano.  I broniący w bramce Niemców golkiper Bayernu Monachium Manuel Neuer musiał wyciągać piłkę z własnej bramki.

Kolarov daje wygraną Serbii z Kostaryką na MŚ 2018

Reprezentacja Serbii pokonała w Samarze rewelację mundialu 2014, drużynę Kostaryki 1:0 w meczu grupowym MŚ 2018 w Rosji Zwycięskiego gola w meczu grupy E dla Serbów zdobył w 56-minucie spotkania 32-letni obrońca AS Roma Aleksandar Kolarov. Po tym gole Kostaryka ruszyła do odrabiania strat i zaatakowała Serbię, ale jej akcje zakończyły się niepowodzeniem i ostatecznie mecz wygrali Serbowie 1:0. ich kolejnym rywalem będą Szwajcarzy. Natomiast Kostarykę czeka trudne spotkanie z reprezentacją Brazylii.