Posty

Jennifer Lopez w American Idol. Zobacz gorący występ latynoskiej gwiazdy

Seksowna Jennifer Lopez wystąpiła ostatnio w programie muzycznym American Idol, podczas którego zatańczyła w towarzystwie urodziwych tancerek i zaśpiewała swój nowy energetyczny przebój  "I Ain't Your Mama" Fot. You Tube/Jennifer Lopez Piosenka ta zapowiada nową płytę 46-letniej J.Lo, która od wielu lat słynie z seksownego ciała i zgrabnej figury, a autorką słów do nowego singla urodziwej wokalistki jest m.in. znana z przebojów "All About That Bass" i "No" Meghan Trainor . Latynoska artystka do tej pory nagrała osiem studyjnych albumów. "I Ain't Your Mama" to żywy, taneczny, energetyczny kawałek, w sam raz na wiosnę i lato , znakomicie zaśpiewany przez Jennifer Lopez, która wcześniej wystąpiła w gorącym teledysku z Iggy Azaleą zatytułowanym "Booty". Także widok tańczącej i śpiewającej w American Idol seksownej Jenny z pewnością przypadnie do gustu męskiej widowni. Sami zresztą się przekonajcie. Zob

Liverpool remisuje z Newcastle i awansuje w tabeli

Liverpool zremisował Newcastle United 2:2 na Anfield w meczu 35 kolejki Premier League i awansował na siódmą pozycję w tabeli Pierwsza bramka dla The Reds padł w zaledwie 2 minucie spotkania po celnym trafieniu Daniela Sturridge.  8 bramkę w tym sezonie pomocnikowi Liverpoolu pomógł zdobyć Alberto Moren, który posłał piłkę do napastnika reprezentacji Anglii wykonując rzut wolny. W 30 minucie gospodarze prowadzili 2:0 z Newcastle. Wtedy Karla Darlowa  pokonał 27-letni reprezentant Anglii, Adam Lallana. To jego 4 gol zdobyty w tym sezonie Premier League. I znów asystę w tym meczu zaliczył 23-letni obrońca Hiszpanii, Alberto Moreno. Po przerwie bramkę kontaktową dla gości zdobył głową po dośrodkowaniu Vurnona Anity, Papiss Cisse. 30-letni Senegalczyk nie miał problemów z pokonaniem Simona Mignoleta w 49 minucie meczu. Dla niego to 3 gol zdobyty w tym sezonie. W 66 minucie do remisu doprowadził 26-letni angielski pomocnik, Jack Colback, który skutecznie wykorzystał zagran

Manchester United w finale Pucharu Anglii

Piłkarze Manchesteru United pokonali Everton 2:1 na stadionie Wembley w półfinale Pucharu Anglii i awansowali do finału tych rozgrywek, w których o trofeum powalczą z drużyną Crystal Palace Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli Czerwone Diabły. W 34 minucie Joela Roblesa pokonał 28-letni Belg marokańskiego pochodzenia, Marouane Fellaini. Everton odpowiedział  po przerwie. W 76 minucie Davida De Gea pokonał jego własny kolega Chris Smalling. Obrońca Manchesteru United pechowo trafił do własnej bramki, dając gola kontaktowego rywalom. Jeszcze przed zakończeniem spotkania, awans do finału Pucharu Anglii podopiecznym Louisa van Gaala zapewnił 20-letni reprezentant Francji, Anthony Martial. Młody napastnik drużyny z Old Trafford w tegorocznych rozgrywkach FA Cup strzelił 2 gole w 6 meczach. 21 maja piłkarzem Manchesteru zmierza się na stadionie Wembley z zespołem Crystal Palace, który w drodze do finału pokonał Watford 2:1.

Tottenham remisuje z West Bromwich

To nie był dobry mecz w wykonaniu wicelidera ligi angielskiej. Tottenham Hotspur zremisował z West Bromwich Albion 1:1 na White Hart Lane w meczu kolejnej kolejki Premier League Koguty prowadziły do pierwszej połowy 1:0 po samobójczym trafieniu obrońcy gości Craiga Dawsona, który pechowo skierował celnie piłkę do własnej bramki. Zespół West Bromwich skutecznie odpowiedział dopiero 73 minucie. Wtedy Hugo Liorisa pokonał Craig Dawson. 25-letni wychowanek Radcliffe Borough tym samym zrehabilitował się za poprzednią wpadkę i został bohaterem i antybohaterem spotkania rozgrywanego na White Hart Lane.

Stanisław Czerczesow: Sezon jeszcze się nie skończył

- Najważniejsze było to, by po meczu z Ruchem nie tylko wygrać, ale także pokazać dobry futbol - powiedział po meczu z Cracovią Kraków wygranym przez Legię Warszawa trener Wojskowych Stanisław Czerczesow Fot. M. Kostrzewa/legia.com - Najważniejsze było to, by po meczu z Ruchem nie tylko wygrać, ale także pokazać dobry futbol. Udało nam się zrealizować te plany. Dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie na stadion. Jedyna sprawa, której nie planowaliśmy, to żółta kartka Tomasza Jodłowca-przyznał Stanisław Czerczesow. Żółta kartka Jodłowca? Najbardziej zły byłem na siebie. O to, że nie uprzedziłem Tomka, że tak może się stać-podkreślił trener Legii Warszawa, - Tak naprawdę nie dzieje się tak, że każdy piłkarz wykorzystuje wszystkie swoje sytuacje. Rozmawiamy indywidualnie z piłkarzami-wyjaśnił S.Czerczesow.- Mieliśmy pogawędkę z z Nikoliciem, Prijoviciem i Hamalainenem. Jak widać, chyba dobrze nam się to udało. Najważniejsze, gdy trener ufa piłkarzowi i wierzy w jego jakość.

Innowacyjna łódź napędzana wyłącznie energią słoneczną wystartuje w Solar1 Monte Carlo Cup 2016

Łódź napędzana wyłącznie energią słoneczną zbudowana przez studentów Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie po raz kolejny wystartuje w Mistrzostwach Świata Łodzi Solarnych w Monako Fot.Politechnika Warszawska W lipcu polski zespół ponownie zmierzy się z drużynami z całego świata. Studencka łódź wystartuje w trzech konkurencjach - sprint, slalom i fleet, czyli konkurencja wytrzymałościowa. Łódź, która poradzi sobie z trzema odmiennymi konkurencjami musi być szybka, zwrotna i wytrzymała. Zespół pracujący nad projektem od strony technicznej to studenci Politechniki Warszawskiej. Wśród nich znajdziemy specjalistów z różnych dziedzin: elektroniki, konstrukcji czy napędu. O organizacyjną stronę projektu dbają studenci ze Szkoły Głównej Handlowej. W naszym zespole każdy zajmuje się tym, w czym jest najlepszy. Łącząc różne dziedziny wiedzy odkrywamy rozwiązania, których w pojedynkę byśmy nie dostrzegli - mówi Andrzej Gut, koordynator proje

Znamy Laureatów 22. edycji Nagród Muzycznych Fryderyk 2016 – Muzyka Poważna

Akademia Fonograficzna wręczyła nagrody Fryderyk 2016 w kategoriach Muzyki Poważnej. Po dwa Fryderyki otrzymali: za Album Roku Muzyka Chóralna  i Album Roku Muzyka Współczesna - Paweł Łukaszewski; za Najlepszy Polski Album za Granicą i Najwybitniejsze Nagranie Muzyki Polskiej – Krystian Zimerman Uroczysta gala odbyła się 21 kwietnia w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie i była transmitowana na żywo w Programie Drugim Polskiego Radia. Uroczystość otworzył i zamknął występ Orkiestry Polskiego Radia pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego z solistami Łukaszem Błaszczykiem i Adamem Bogackim . W dalszej części gali wystąpił Meccore String Quartet oraz pianista Szymon Nehring. Gospodarzami gali byli dziennikarze Polskiego Radia, Barbara Schabowska i Paweł Sztompke . Laureaci statuetki odbierali z rąk dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia – pana Piotra Iwickiego , dyrektor Programu Drugiego Polskiego Radia – pani Małgorzaty Małaszko-St